روزنگاشته ها

کانال فهمیدم در تلگرام

با عرض سلام خدمت خوانندگان و بازدید کنندگان سایت فهمیدم

ضرورت دیدم اندکی در مورد کانال فهمیدم در تلگرام نیز صحبت نمایم. به دلیل وجود عصر تکنولوژی و وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه، این احتمال خیلی وجود دارد که دسترسی بازدیدکنندگان به فضاهای مجازی مانند تلگرام بیشتر از باز کردن سایت در کامپیوتر همراه و تلفن باشد. از آنجایی که هدف این سایت فرهنگ سازی به سبک زندگی توسعه یافته است، اینجا ضرورت مطرح کردن کانال تلگرامی سایت را احساس کردم. کمااینکه به دلیل وجود مشغله های زیاد نویسندگان، گاهی اوقات نوشتن در کانال راحت تر از سایت خواهد بود. از این رو ممکن است مطالبی در کانال وجود داشته باشند ولی در سایت مطرح نشده باشند. حتی خیلی از بازدید کنندگان دسترسی بیشتری به کانال های تلگرامی در مقایسه با سایت را دارند.

دوستان بزرگوار همراه اگر هدف زندگی شما با ما یکی است، می توانید ما را در کانال تلگرام دنبال نمایید. با کلیک کردن روی کلمه ی فهمیدم بعد از دو نقطه وارد  صفحه کانال تلگرامی ما خواهید شد: فهمیدم

زندگی توسعه یافته از دید نویسندگان نحوه ی صحیح زندگی کردن در جنبه های مختلف زندگی است، به طور مثال ، در جنبه های سلامت و خودشناسی می توان از احترام به خود اسم برد که در مورد سلامت روح و سلامت جسم خود اهمیت داد. متاسفانه از نقطه ی مطلوب این هدف خیلی فاصله داریم و تا زمانی که از خودمان تغییر را آغاز ننماییم، نباید توقع وقوع معجزه در سطح اجتماع داشت.

در این راستا ما در نظر داریم که شما دوستان عزیز را در این هدف مقدس سهیم کنیم و از شما هم بیاموزیم. دوستانی که تمایل به اشتراک گذاشتن دانسته های خود در این مورد دارند، بسیار مسرور خواهیم شد با ذکر نام و نام خانوادگی و رفرانس نوشته ها، این نوشته ها را انتشار دهیم که چه بسا مطلبی باشد که من آن راندانم و به دانسته هایم اضافه کنم. هدف سایت فهمیدم هم همین هست که بیاییم بفهمیم و با دیگران به اشتراک بگذاریم. بیاییم دست به دست هم جامعه ای آباد را بسازیم. همواره به این نکته باور دارم ما فارسی زبانان نیاز به اتحاد داریم. آنوقت چنان جامعه و یا جوامعی را خارج از کلمه ی بی مفهوم مرزها و کشورها خواهیم ساخت که همه در حسرت آن خواهند بود.

5+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.