درباره ما

 

علی اکبر جنیدی هستم. به دلیل شرایط کاری ام در فنلاند (هلسینکی) و تهران زندگی می کنم. در سال ۲۰۱۶ شرکت مشاوره کسب و کار ایران و فنلاند، سوئومیران، SuomIran را بنیان گذاری کردم که در حوزه فناوری های پاک و انرژی خدمات مشاوره ای و فنی مهندسی به همراه توسعه مشترک پروژه به مشتریان فنلاندی و ایرانی ارائه می کند. همچنین کتاب فوق العاده خواندنی افسانه کاریزما Charisma Myth را برای اولین بار به زبان پارسی ترجمه کردم که به زودی به بازار خواهد آمد.

عاطفه نصری هستم. من محقق دانشگاهی در حوزه های سلامت، تغذیه و بیماری ها هستم. به دلیل انجام پروژه های تحقیقاتی، در کشورهایی مانند ایران، آلمان و فنلاند تا کنون زندگی کرده ام. شعار من در زندگی روح سالم، زندگی سالم و احترام به خود است. برای توسعه ی فرهنگ زندگی توسعه محور تصمیم گرفتم که به نویسندگان این وبلاگ بپیوندم.

 

هدف اصلیمون از نوشتن در فهمیدم اینه که خودمون رو بهتر بشناسیم. البته دوست داریم اون چیزهایی که فهمیدیم رو با بقیه هم به اشتراک بذاریم. در مورد تجربه ها و مطالعاتمون می نویسیم: خلاصه ی کتابهایی که خوندیم، کشورِ فنلاند و تفاوت هاش با ایران، مهارتهای کسب و کار، طبیعت و اکوسیستم های طبیعی و بحث های مرتبط درمورد زندگی توسعه یافته در بخش های مختلف سلامت، آموزش وتربیت و بانوان. خوشحال می شیم که با نظراتتون به بهبود کیفیت مطالب کمک کنید.

28+