روزنگاشته ها

تبریک سال نو و پاس داشت یک پایمردی ۵۰۰ روزه

سال نو را خدمت خوانندگان محترم سایت فهمیدم تبریک عرض می کنم و امیدوارم که در این نو شدن طبیعت در افکارمان تجدید نظر کنیم و آن چه را سازنده است برگزینیم و باقی را به دست یخ های زمستانی بسپریم تا با گرم شدن هوا ما را رها کنند.
امیدوارم که مطالبی که می نویسم مفید باشد و ارزش زمانی را که خواننده صرفش می کند داشته باشد و اگر نبوده یا نیست از توصیه های سازنده خوانندگان بی نصیب نباشم تا سودمندتر بنویسم.

البته نوروز و مناسبت هایی از این دست بهانه است برای دور هم جمع شدن و نزدیک تر کردن دل ها و تصمیم گرفتن به تغییر وگرنه که نوروز واقعی روزی ست که احساس فهم بیشتری نسبت به روز قبل کنیم و حس نو شدن داشته باشیم و خود را از نو بیافرینیم.

یک اتفاق کاملا تصادفی که امروز صبح فهمیدم: این که از حدود ۲ سال و خرده ای پیش که شروع به یادگیری زبان سوئدی کرده بودم و در ابتدا کمی نامنظم بود دقیقا نوروز امسال (1396) پانصدمین روز پی در پی بود که هر روز دست کم یک یا دو درس سوئدی خوانده ام. این هم سند.
 
پی نوشت: اپلیکیشن دوولینگو Duolingo برنامه ای است برای یادگیری یک زبان با استفاده از یک زبان دیگری که بلد هستیم. مثلا یادگیری سوئدی با انگلیسی.

دیدگاه بگذارید

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
مرا آگاه کن از